Video Sources 457 Views

  • Shikovudeo.net
Animals United

Animals United

Oct. 07, 2010Germany93 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një grup kafshësh, mbështetet te përmbytja vjetore e lumit për të patur ushqim dhe ujë, por shumë shpejt ata do të zbulojnë se njerëzit, të cilët kanë qenë duke shkatërruar mjedisin e tyre, kanë ndërtuar një digë për një rezort pushimi. Kafshët vendosin të luftojnë për të shpëtuar shtëpinë e tyre dhe për t’i dhënë një mesazh njerëzve që mos të ndërhyjnë te natyra.

Animals United
Animals United
Animals United
Animals United
Animals United
Animals United
Original title Konferenz der Tiere
IMDb Rating 4.9 5,086 votes
TMDb Rating 5.5

Director

Cast

Similar titles

Hirushja dhe 7 Xhuxhat
Most Likely to Murder
Another Round
Ice Age: The Great Egg-Scapade
Jackie Brown
Captain Underpants: The First Epic Movie
A Trash Truck Christmas a.k.a. A Giant Jack Christmas
RED
Tarzan
Sui Dhaaga
Tucker and Dale vs Evil
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge