Video Sources 148 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Anna 2

Anna 2

Jan. 03, 2019USAPG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Yjet e dy televizioneve, konkurruese dhe përplasëse, të shfaqjeve paranormale takohen në një park argëtimi të braktisur, i cili përfundon të jetë epiqendra e ferrit. Tani ata janë të gjithë të bllokuar në një luftë të gjithanshme kundër së keqes së pastër.

Anna 2
Original title Anna 2
IMDb Rating 4.0 60 votes
TMDb Rating 2.5 2 votes

Similar titles

The Monster
WΔZ
VANish
The Legend I
Lake Placid: Legacy
Scream 4
The Eye
Doctor Sleep
Ryde
Lowlife
The Gallows Act II
Catacombs