Video Sources 235 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

Oh the weather outside is frightful...Nov. 30, 2018UK98 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një apokalips zombish kërcënon qytetin e përgjumur të Little Haven në Krishtlindje duke detyruar Anën dhe miqtë e saj të luftojnë dhe të këndojnë në rrugën e tyre për të mbijetuar e shpëtuar të dashurit e tyre. Por së shpejti ata zbulojnë se askush nuk është i sigurt në këtë botë të re, dhe njerëzit e vetëm tek të cilët vërtet mund të mbështeten janë njëri-tjetri.

Anna and the Apocalypse
Anna and the Apocalypse
Anna and the Apocalypse
Original title Anna and the Apocalypse
IMDb Rating 6.0 6,721 votes
TMDb Rating 6.3 90 votes

Director

John McPhail
Director

Cast

Ella Hunt isAnna Shepherd
Anna Shepherd
Sarah Swire isSteph North
Steph North
Paul Kaye isArthur Savage
Arthur Savage
Mark Benton isTony Shepherd
Tony Shepherd

Similar titles

Fatman
Dilwale
Freaky Friday
Once Upon a Time in Venice
Girl on the Third Floor
Pirates of the Caribbean: At World’s End
In Bruges
Elizabethtown
A Dog’s Journey
The Priest
Psycho
Stoker