Video Sources 1200 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Anon

Anon

Anonymity is the enemyMay. 03, 2018Germany100 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Në një botë ku teknologjia ka larguar anonimitetin dhe krimin, një detektiv takon një grua që rrezikon të rrëzoj sigurinë e kësaj bote.

Anon
Anon
Anon
Anon
Anon
Original title Anon
IMDb Rating 5.2 5 votes
TMDb Rating 5.9

Director

Cast

Clive Owen isSal Frieland
Sal Frieland
Iddo Goldberg isJoseph Kenik
Joseph Kenik
Mark O'Brien isCyrus Frear
Cyrus Frear
Colm Feore isDetective Charles Gattis
Detective Charles Gattis
Joe Pingue isLester Goodman
Lester Goodman
Sebastian Pigott isDetective Vardy
Detective Vardy
Rachel Roberts isAlysa Egorian
Alysa Egorian
Marco Grazzini isOfficer Alvarez
Officer Alvarez

Similar titles

Fatal Affair
Escobar: Paradise Lost
The Cloverfield Paradox
Fado
Daredevil
Trivisa
Lost Bullet
Mystic River
Dark Was the Night
The Quake
Swimming Pool
The Piano Teacher