Video Sources 43 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Another Round

Another Round

Sep. 24, 2020Denmark117 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Katër mësues të shkollës së mesme, vendosin të konsumojnë alkool çdo ditë, për të parë se si ndikon në jetën e tyre sociale dhe profesionale. Shumë shpejt, situata do të dalë nga kontrolli…

 

Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Another Round
Original title Druk
IMDb Rating 8.0 10,150 votes
TMDb Rating 7.9 125 votes

Similar titles

The Devil’s Advocate
Open Your Eyes
The Long Kiss Goodnight
Cockneys vs Zombies
20th Century Women
Disappearance at Clifton Hill
Yakuza: Like a Dragon
Aiyaary
The Two Popes
Party Bus To Hell
The Spy Gone North
Hemel