Video Sources 54 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Antebellum

Antebellum

If it chooses you, nothing can save you.Sep. 02, 2020USA105 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Autorja e suksesshme Veronika Henli, e gjen veten të ngujuar në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj çfarë po ndodh, përpara se të jetë shumë vonë.

 

Antebellum
Antebellum
Antebellum
Antebellum
Original title Antebellum
IMDb Rating 6.2 720 votes
TMDb Rating 5.7 63 votes

Director

Cast

Eric Lange isHim / Senator Denton
Him / Senator Denton
Jena Malone isElizabeth
Elizabeth
Jack Huston isCaptain Jasper
Captain Jasper
Tongayi Chirisa isEli / Professor
Eli / Professor

Similar titles

The Closet
Inner Ghosts
Relic
Girl on the Third Floor
The Omen
The Tall Man
The Possession Experiment
Tormented
Scherzo Diabolico
Let Me In
The Ring Two
Family Blood