Video Sources 76 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Apache Junction

Apache Junction

Where outlaws rule.Sep. 24, 2021USA94 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në një vend në Perëndimin e Egër të quajtur ”Kryqëzimi” nuk funksionon ligji dhe njihet ndryshe dhe si parajsa e kriminelëve. Një gazetare vjen për të kryer një kronikë në gazetë mbi këtë vend, por ngjarjet atje e lënë të habitur.

 

Apache Junction
Apache Junction
Original title Apache Junction
IMDb Rating 4.9 119 votes
TMDb Rating 3 2 votes

Director

Justin Lee
Director

Cast

Stuart Townsend isJericho Ford
Jericho Ford
Scout Taylor-Compton isAnnabelle Angel
Annabelle Angel
Trace Adkins isCaptain Hensley
Captain Hensley
Thomas Jane isAl Longfellow
Al Longfellow
Ed Morrone isOslo Pike
Oslo Pike
Victoria Pratt isChristine Williams
Christine Williams
Edward Finlay isEbb Foliet
Ebb Foliet
Danielle Gross isMary Primm
Mary Primm
Phil Burke isBoone Higgins
Boone Higgins

Similar titles

Crank
Cry Macho
Kung Fu Panda 3
Hercules Reborn
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming
Avengers: Infinity War
Inception
The Lovebirds
Rumble
Furious 7
The Do-Over
Night Teeth