Video Sources 946 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Apocalypto

Apocalypto

No one can outrun their destiny.Dec. 07, 2006USA139 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

I vendosur në qytetërimin maja, kur prania idilike e një njeriu është ndërprerë brutalisht nga një forcë pushtuese e dhunshme, ai merret në një udhëtim të rrezikshëm në një botë të sunduar nga frika dhe shtypja, ku një fund i trishtuar e pret. Përmes një kthesë të fatit dhe nxitur nga fuqia e dashurisë së tij për gruan dhe familjen e tij ai do të bëjë një pushim të dëshpëruar për t’u kthyer në shtëpi dhe në fund të fundit të shpëtojë mënyrën e tij të jetesës.

Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Apocalypto
Original title Apocalypto
IMDb Rating 7.8 265,011 votes
TMDb Rating 7.4 2,044 votes

Similar titles

The Bodyguard 1992
White House Down
Murder 2
Wild City
Güzelliğin Portresi
The Blackout: Invasion Earth
Irreplaceable You
Cyborg X
SAS: Red Notice
The Bone Collector
The Last Stand
The Curious Case of Benjamin Button