Video Sources 134 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Aquaslash

Aquaslash

Cuts like a knife. But it feels so right...Jul. 29, 2019Canada87 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Komedi horrori, qejfi dhe çmendurie, që bën bashkë bikinit e vogla me gjymtimin e gjakosur në këto vrasje misterioze, mbytëse mes klorit dhe gjakut.

Aquaslash
Aquaslash
Original title Aquaslash
IMDb Rating 5.7 563 votes
TMDb Rating 6 3 votes

Similar titles

The Hollow Child
Julia
Horror Story
Sorority Row
Hubie Halloween
Zombie 108
Goblin
Hypersomnia
The Exorcist
The Cleansing Hour
The Cabin in the Woods
Creature