Video Sources 61 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Army of One

Army of One

They left her for dead. Big mistake.Dec. 14, 2020USA87 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një ish-ushtare gjendet përballë një klani kriminal që i vrau burrin dhe nis planin e saj, për t’u hakmarrë e vetme, ndaj të gjithë anëtarëve të këtij klani.

 

Army of One
Original title Army of One
IMDb Rating 6.3 529 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Similar titles

Made
The Pagan King
Son of Batman
Machete Kills
Dracula Untold
Spare Parts
Blue Streak
Once Upon a Time in Shanghai
Crows Zero II
Dolittle
Big Game
The Rundown