Video Sources 494 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoopenload.co
As Good As Dead

As Good As Dead

Can you escape your past?Jan. 25, 2010USA100 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Duke kërkuar hakmarrje për vrasjen e udhëheqësit të tyre fetar, besnikët themelorë e rrëmbejnë dhe e torturojnë njeriun që besojnë si përgjegjës, por përplasja e ideologjive të djathtasve dhe të majtë shpejt zbulon se ata mund të kenë njeriun e gabuar, i cili i vendos ata në një rrugë drejt një  kthesë tronditëse.

As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
As Good As Dead
Original title As Good As Dead
IMDb Rating 5.2 1,354 votes
TMDb Rating 4.9

Director

Cast

Cary Elwes isEthan Belfrage
Ethan Belfrage
Brian Cox isReverend Kalahan
Reverend Kalahan
Andie MacDowell isHelen Kalahan
Helen Kalahan
Nicole Ansari-Cox isKate Belfrage
Kate Belfrage

Similar titles

Traffik
War of the Arrows
Goutham Nanda
Honour
Trolls World Tour
Edge of Darkness
Becoming
Compound Fracture
The Climb
Stardust
The Game Changer
Lawrence of Arabia