Video Sources 98 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Asako I & II

Asako I & II

Sep. 01, 2018Japan119 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Asako takohet dhe bie në mënyrë të çmendur në dashuri me Bakunë, i cili një ditë largohet menjëherë nga jeta e saj. Dy vjet më vonë, në Tokio, Asako njihet me Ryohein i cili ka një ngjashmëri të habitshme me dashurinë e saj të vjetër. Ata ndërtojnë një jetë të lumtur së bashku, derisa gjurmët e së kaluarës së Asakos të fillojnë të ringjallen.

Asako I & II
Asako I & II
Asako I & II
Original title 寝ても覚めても
IMDb Rating 6.8 1,710 votes
TMDb Rating 7.1 52 votes

Similar titles

Black Beach
Bad Genius
All About My Mother
Through Black Spruce
Trial by Fire
6 Balloons
Loveless
Ingrid Goes West
Greyhound
The Dark Knight
Birdsong (part 1)
The Wall