Video Sources 110 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Ashfall

Ashfall

Dec. 19, 2019South Korea128 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor universiteti, harton një plan të çmendur për të frenuar shpërthimet e mëtejshme.

Ashfall
Ashfall
Ashfall
Ashfall
Ashfall
Ashfall
Ashfall
Original title 백두산
IMDb Rating 6.4 1,416 votes
TMDb Rating 7.3 20 votes

Director

Lee Hae-jun
Director

Cast

Lee Byung-hun isLee Jun-pyeong
Lee Jun-pyeong
Ha Jung-woo isJo In-chang
Jo In-chang
Ma Dong-seok isKang Bong-rae
Kang Bong-rae
Jeon Hye-jin isJeon Yu-gyeong
Jeon Yu-gyeong
Bae Suzy isSeo Ji-young
Seo Ji-young
Lee Kyung-young isGeneral Choi
General Choi
Kim Si-a isSun-ok
Sun-ok
Lee Sang-won isPark Tae-sik
Park Tae-sik
Ok Ja-yeon isSergeant Min
Sergeant Min
Choi Gwang-il isPresident
President

Similar titles

Pawn Shop Chronicles
The Day the Earth Stood Still
Spirited Away
Kon-Tiki
Get on Up
Go Back to China
In Bed with Victoria
The Sixth Sense
Chasing Bullitt
The Beautiful Ones
Beverly Hills Ninja
Beyond the Law