Video Sources 261 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ask Bu Mu?

Ask Bu Mu?

Dec. 14, 2018Turkey103 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një histori e vështirë dashurie midis Umut, hajdut që kur ishte fëmijë dhe Gülüm, një vajzë e re e shkolluar një hap larg ëndrrave të saj. Gjithçka e bukur do të vihet në dyshim pas një sëmundje të papritur…

Ask Bu Mu?
Ask Bu Mu?
Original title Aşk Bu Mu?
IMDb Rating 4.0 223 votes
TMDb Rating 7 2 votes

Similar titles

The Taking of Pelham 1 2 3
Superfast!
Dallas Buyers Club
IO
Blue Streak
Monamour
WingMan
Leprechaun Returns
Penguin Bloom
Skubi Du! Abrakadabra Du
Sex and Lucia
The Wall of Mexico