Video Sources 451 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Assassins Tale

Assassins Tale

Jan. 01, 2013USA91 Min.NOT RATED
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Tre vrasës merren me problemet e jetës, dashurinë, varësinë dhe besimin teksa secili kërkon përgjigjen për një jetë më të mirë. Të bashkuar vërtetojnë se janë më të vlefshëm në këtë rrjet vrasjesh, lakmie, miqësie dhe tradhtie.

Assassins Tale
Assassins Tale
Assassins Tale
Assassins Tale
Original title Assassins Tale
IMDb Rating 4.3 798 votes
TMDb Rating 4.8

Similar titles

Santana
Gridiron Gang
Salyut 7
X-Men
Kabali
The Mummy: Rebirth
Top Gun
Ant-Man
The Mafia Kills Only in Summer
Escape from Pretoria
Between Worlds
The Big Bang