Video Sources 277 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Assimilate

Assimilate

May. 24, 2019USA93 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Tre shokë që po bëjnë një shfaqje në internet për qytetin e tyre, zbulojnë se komshinjtë e tyre po vriten dhe po zëvendësohen me krijesa që janë kopje të përkryera të tyre.

Assimilate
Assimilate
Original title Assimilate
IMDb Rating 5.8 1,516 votes
TMDb Rating 5.3 9 votes

Director

Cast

Calum Worthy isRandy Foster
Randy Foster
Joel Courtney isZach Henderson
Zach Henderson
Andi Matichak isKayla Shepard
Kayla Shepard
Cam Gigandet isJosh Haywood
Josh Haywood
Mason McNulty isJoey Shepard
Joey Shepard
Terry Dale Parks isPastor Greg
Pastor Greg
Vito Viscuso isLarry Shepard
Larry Shepard

Similar titles

The Revenge of Robert the Doll
Pyewacket
The Tracker
Adrift
The Invisible Man
Hours
UFO
The Raid 2
438 Days
Absolutely Anything
The Score
I Still See You