Video Sources 633 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Asthma

Asthma

Oct. 23, 2015USA90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Gas, një i ri antikomformist njihet me Rubyn, një bukuroshe që bënte tatuazhe që këmbëngul të mbeten thjesht shokë. Mes shumë kilometrave që bëjnë bashkë, miqve, drogës dhe rok ‘n rollit linjat e marrëdhënies së tyre nisin të mjegullohen.

Asthma
Asthma
Asthma
Asthma
Original title Asthma
IMDb Rating 5.9 1,472 votes
TMDb Rating 6.6

Director

Jake Hoffman
Director

Cast

Nick Nolte isWerewolf (voice)
Werewolf (voice)
Rosanna Arquette isGus's Mother
Gus's Mother
Iggy Pop isLocal Drunk
Local Drunk
Dov Tiefenbach isLogan Backer
Logan Backer

Similar titles

Before Sunset
The Last Rescue
Fool’s Gold
Kuch Kuch Hota Hai
Dragon Eyes
Native Son
Mr. & Mrs. Smith
Hamilton 2: But Not if it Concerns Your Daughter
Group Sex
The 33
Austin Found
Song to Song