Video Sources 279 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Aswathama

Aswathama

Jan. 31, 2020IndiaNot Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe përdhunimet janë pjesë e përditshmërisë.

Aswathama
Original title అశ్వథామ
IMDb Rating 6.5 453 votes

Similar titles

Fractured
Boruto: Naruto the Movie
The Mechanic
Antigang
Rush Hour
The Angry Birds Movie 2
Terminator 3: Rise of the Machines
Captain Underpants: The First Epic Movie
Eye for an Eye
Infinity Chamber
Jack Ryan: Shadow Recruit
The Salesman