Video Sources 179 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ateet

Ateet

AteetApr. 21, 2020IndiaPG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një ushtar i humbur në luftë dhe i etiketuar si i vdekur, kthehet pas disa vitesh për gruan dhe vajzën e tij, vetëm për të kuptuar se ato e kanë hedhur pas krahëve të kaluarën. Ndërsa ai përpiqet të rikthehet në jetën e tyre, parashtrohen pyetje nëse ai ka vdekur apo është gjallë.

Ateet
Original title Ateet

Similar titles

The Holding
A Death in the Gunj
Billionaire Boys Club
Black Swan
Terminator Genisys
Cold Prey II
Wanted
Transit
Swallow
The Hunt
The Oath
Boy 7