Video Sources 137 Views

  • Shikovidmoly.to
August. Eighth

August. Eighth

Feb. 22, 2012Russia120 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme… Për t’u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj…

August. Eighth
August. Eighth
August. Eighth
August. Eighth
August. Eighth
Original title Август. Восьмого
IMDb Rating 5.6 2,173 votes
TMDb Rating 5.9 33 votes

Director

Cast

Similar titles

Jab Harry Met Sejal
Citizen Soldier
The Life Ahead
Fighter In The Wind
Force of Execution
xXx
Iron Man 2
No One Killed Jessica
Tercer Grado
Clash of the Titans
Act of Valor
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen