Video Sources 2962 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

An entire universe. Once and for all.Apr. 25, 2018USA149 Min.
Your rating: 10
10 13 votes

Synopsis

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t’i japë fund universit.

Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War
Original title Avengers: Infinity War
TMDb Rating 8.8

Director

Joe Russo
Director

Cast

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers
Steve Rogers
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange
Stephen Strange
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
T'Challa / Black Panther

Similar titles

Dunkirk
The Dark Knight Rises
Tapped Out
Born to Raise Hell
Harold & Kumar Go to White Castle
Critters Attack!
Brightburn
The Matrix
CHiPS
Hitman
Agent Vinod
American Made