Video Sources 273 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikostreamango.com
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

They've saved the best trip for last... But this time they may have gone too far.May. 25, 1990USA118 Min.PG
Your rating: 10
10 1 vote

Synopsis

Pasi mësoi rreth vdekjes së doktor Braun në vitin 1885, Marti udhëton përsëri në kohë për ta shpëtuar atë. Por kur mbajtësja e karburantit në makinën e kohës shpërthen, të dy duhet të gjejnë një mënyrë për t’i shpëtuar Perëndimit të Vjetër para se Emet të vritet.

Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Back to the Future Part III
Original title Back to the Future Part III
IMDb Rating 7.4 362,195 votes
TMDb Rating 7.4 5,544 votes

Director

Cast

Michael J. Fox isMarty McFly / Seamus McFly
Marty McFly / Seamus McFly
Christopher Lloyd isDr. Emmett Brown
Dr. Emmett Brown
Mary Steenburgen isClara Clayton
Clara Clayton
Thomas F. Wilson isBuford 'Mad Dog' Tannen/Biff Tannen
Buford 'Mad Dog' Tannen/Biff Tannen
Lea Thompson isMaggie McFly / Lorraine McFly
Maggie McFly / Lorraine McFly
Elisabeth Shue isJennifer Parker
Jennifer Parker
James Tolkan isMarshal James Strickland
Marshal James Strickland
Matt Clark isChester the Bartender
Chester the Bartender
Christopher Wynne isBuford Tannen's Gang / Needles' Gang
Buford Tannen's Gang / Needles' Gang
Sean Sullivan isBuford Tannen's Gang
Buford Tannen's Gang

Similar titles

One Piece Film: GOLD
Dragon Quest: Your Story
Benji
Your Name.
Objektivi Hena (Dublim shqip)
The Monkey King 3
Divine Love
The Perfect Weapon
Mission: Impossible
Cell
Lapland Odyssey 3
Bernardi dhe Bianka në Australi