Video Sources 324 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne upvidupvid.co
Bad Match

Bad Match

Aug. 25, 2017Singapore90 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Herris duket sikur i ka të gjitha: një punë të mirë, shumë miqësi dhe një jetë seksuale aktive fal një sërë aplikacionesh për takime. Por e gjithë kjo ndryshon kur ai çiftohet me Rajlin, një vajzë që i ngjitet si rrodhe dhe fsheh diçka të dyshimtë.

Bad Match
Original title Bad Match
IMDb Rating 5.5 2,900 votes
TMDb Rating 5.6 61 votes

Similar titles

Arena
The Island
Golden Slumber
Dirty
Besetment
Black Tide
47 Meters Down: Uncaged
The East
Wildlike
Predator
Rupture
The Equalizer 2