Video Sources 761 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Bad Santa

Bad Santa

He doesnNov. 26, 2003USA91 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata hasin telashe kur mashtruesi miqësohet me një fëmijë me probleme dhe shefi i sigurisë zbulon planin dashakeqës.

Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Bad Santa
Original title Bad Santa
IMDb Rating 7.1 118,561 votes
TMDb Rating 6.4

Director

Cast

Tony Cox isMarcus Skidmore
Marcus Skidmore
Brett Kelly isThurman Merman 'The Kid
Thurman Merman 'The Kid"
John Ritter isBob Chipeska
Bob Chipeska
Lorna Scott isMilwaukee Mother
Milwaukee Mother

Similar titles

Blindspotting
Bruce Lee – The Fighter
Meet Dave
Flavors of Youth
Sanju
Ready or Not
Shamikuqja
Abandoned
Constantine
Truth
Smokin’ Acess
Seven Pounds