Video Sources 232 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Bad Sister

Bad Sister

Jan. 03, 2016USA85 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një studente e shkëlqyer në një shkollë Katolike ka frikë për familjen e saj kur një murgeshë dhe mësuese e re në kampus nuk është siç duket dhe është e fiksuar fizikisht pas vëllait të saj…

Original title Bad Sister
IMDb Rating 4.9 806 votes
TMDb Rating 4.3 16 votes

Director

Cast

Alyshia Ochse isLaura / Sister Sophia
Laura / Sister Sophia
Helen Eigenberg isSister Rebecca
Sister Rebecca
Ryan Newman isZoe Brady
Zoe Brady
Devon Werkheiser isJason Brady
Jason Brady
Lise Simms isCheryl Brady
Cheryl Brady

Similar titles

National Security
Abstruse
Glass Jaw
American Gigolo
New Police Story
The Golden Glove
Made
Rage
Intuition
Mine
The Prestige
War of the Worlds