Video Sources 203 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Bamfaad

Bamfaad

Apr. 10, 2020India101 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes vështirësive të jetës duke u mbështetur te dashuria…

Bamfaad
Original title Bamfaad
IMDb Rating 5.4 311 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Similar titles

An Acceptable Loss
Manhattan Night
Total Siyapaa
Pain and Glory
Can Feda
Kurier a.k.a The Messenger
Ford v Ferrari
13 Assassins
The King of Staten Island
The Lover
The Kite Runner
Birdsong (part 2)