Video Sources 56 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Banana Joe

Banana Joe

Mar. 24, 1982Italy96 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një kultivues bananesh jeton i lumtur me familjen e tij në një fshat të vogël, por detyrohet të shkojë në qytet për herë të parë për të kërkuar ndihmë kur një mafioz lokal përpiqet të vendoset në pronën e tij dhe të marrë fermën e tij të bananeve.

 

Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Banana Joe
Original title Banana Joe
IMDb Rating 6.4 7,516 votes
TMDb Rating 6.7 329 votes

Director

Steno
Director

Cast

Bud Spencer isBanana Joe
Banana Joe
Mario Scarpetta isJuan Villas
Juan Villas
Enzo Garinei isIng. Moreno
Ing. Moreno
Giorgio Bracardi isJosé Félipe María Marquíno
José Félipe María Marquíno
Gisela Hahn isWerbeansagerin
Werbeansagerin
Nello Pazzafini isCarlo Torcillo's Truck Driver
Carlo Torcillo's Truck Driver
Carlo Reali isCapitan (Polizei)
Capitan (Polizei)

Similar titles

Dilwale
Eltilerin Savasi a.k.a Sisters in Law
Face/Off
High Society
Deep Blue Sea 2
No Mercy
Sleepless
Diary of a Wimpy Kid
Skyfall
Hijacked
Housebound
Helios