Video Sources 1327 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Barbi Princesha dhe Ylli i Popit

Barbi Princesha dhe Ylli i Popit

True friends rock in perfect harmony!Sep. 13, 2012USA86 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Barbie: The Princess & The Popstar: Në këtë aventurë muzikore, Barbi në rolin e Tori, princesha zemërmirë e Meribellës e cila preferon të këndojë dhe të kërcejë dhe jo të kryejë detyrat e saj mbretërore.

Barbi Princesha dhe Ylli i Popit
Barbi Princesha dhe Ylli i Popit
Original title Barbie: The Princess & The Popstar
IMDb Rating 5.6 894 votes
TMDb Rating 5.7 26 votes

Director

Cast

Kelly Sheridan isPrincess Tori (speaking)
Princess Tori (speaking)
Jennifer Waris isPrincess Tori (singing)
Princess Tori (singing)
Ashleigh Ball isKeira (speaking)
Keira (speaking)
Tiffany Giardina isKeira (singing)
Keira (singing)

Similar titles

Dragon Ball Z: Bojack Unbound
Dead Space: Aftermath
Journey to the Christmas Star
Altered Carbon: Resleeved
Batman: Soul of the Dragon
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
Filmi i Gofit (Goofy)
Kahlil Gibran’s The Prophet
Dragon Ball Z: Wrath of the Dragon
Pocahontas 2
The BFG
Barbi dhe 12 Princeshat balerina