Video Sources 25 Views

  • Shikovidmoly.net
Bartkowiak

Bartkowiak

Jul. 28, 2021Poland91 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi vëllai i tij vdes në një aksident me makinë, një boksier i dështuar i MMA, merr nën drejtim klubin e natës të familjes dhe shumë shpejt mëson se vdekja e vëllait të tij nuk ishte një aksident.

 

Bartkowiak
Bartkowiak
Bartkowiak
Original title Bartkowiak
IMDb Rating 5 631 votes
TMDb Rating 6.1 80 votes

Director

Cast

Józef Pawłowski isTomek Bartkowiak
Tomek Bartkowiak
Zofia Domalik isDominika Sozoniuk
Dominika Sozoniuk
Szymon Bobrowski isPaweł Sozoniuk
Paweł Sozoniuk
Danuta Stenka isMatka Tomka
Matka Tomka
Antoni Pawlicki isBrat Tomka
Brat Tomka
Bartłomiej Topa isRafał Kołodziejczyk
Rafał Kołodziejczyk
Janusz Chabior isIreneusz Parzych
Ireneusz Parzych

Similar titles

Bent
Yamakasi
Novocaine
211
Vixen: The Movie
Undisputed III: Redemption
Undertow
Escape from Pretoria
Lost Fare
The Island
Julayi
The Magnificent Seven