Video Sources 234 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Batman vs. Robin

Batman vs. Robin

The showdown that will define a destinyApr. 14, 2015USA72 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Teksa Damian Uejni ka probleme me rregullin për të mos vrarë, ai fillon të mendojë se e ka vendin në shoqatën sekrete të Bufave.

Batman vs. Robin
Batman vs. Robin
Batman vs. Robin
Batman vs. Robin
Original title Batman vs. Robin
IMDb Rating 7.1 17,368 votes
TMDb Rating 6.9 403 votes

Director

Jay Oliva
Director

Cast

Jason O'Mara isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Stuart Allan isDamian Wayne / Robin (voice)
Damian Wayne / Robin (voice)
David McCallum isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Sean Maher isDick Grayson / Nightwing (voice)
Dick Grayson / Nightwing (voice)
Jeremy Sisto isTalon (voice)
Talon (voice)
Barton Mathis / Dollmaker (voice)
Robin Atkin Downes isCourt of Owls Grandmaster (voice)
Court of Owls Grandmaster (voice)
Peter Onorati isDraco (voice)
Draco (voice)
Kevin Conroy isThomas Wayne (voice)
Thomas Wayne (voice)
Grey DeLisle isSamantha (voice)
Samantha (voice)

Similar titles

Lethal Weapon
Dragon Nest: Warriors’ Dawn
Alfa dhe Omega
Toy Story 4
Kanguri Xhek
Gun Woman
Machete
The Hunter’s Prayer
6 Days
Roald Dahl’s The Witches
Guardians of the Tomb
Ghost in the Shell 2: Innocence