Video Sources 109 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Beanpole

Beanpole

Jun. 20, 2019Russia134 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në vjeshtën e Leningradit të 1945-ës Ija dhe shoqja e saj Masha përpiqen të mbijetojnë duke thurur ëndrra dhe duke u përpjekur të kalojnë traumën e luftës.

Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Beanpole
Original title Дылда
IMDb Rating 7.1 5,492 votes
TMDb Rating 7.3 111 votes

Director

Cast

Similar titles

Prem Ratan Dhan Payo
Restraint
All About Anna
Grand Masti
Sound of Metal
Dear Zindagi
Training Day
The Red Sea Diving Resort
28 Hotel Rooms
The Standoff at Sparrow Creek
Inconceivable
The Artist