Video Sources 559 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
Beautiful Boy

Beautiful Boy

Oct. 12, 2018USA111 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Bazuar në kujtimet më të shitura të babait dhe djalit David dhe Nik Shef, filmi është kronikë e përvojës së mbijetesës, rikthimit dhe rimëkëmbjes në një familje që përballon varësinë nga droga të djalit të tyre gjatë shumë viteve.

Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Beautiful Boy
Original title Beautiful Boy
IMDb Rating 7.3 31,776 votes
TMDb Rating 7.6 554 votes

Director

Cast

Steve Carell isDavid Sheff
David Sheff
Timothée Chalamet isNicholas
Nicholas "Nic" Sheff
Maura Tierney isKaren Barbour
Karen Barbour
Amy Ryan isVicki Sheff
Vicki Sheff
Christian Convery isJasper Sheff
Jasper Sheff
Oakley Bull isDaisy Sheff
Daisy Sheff
Jack Dylan Grazer is12-Year-Old Nic Sheff
12-Year-Old Nic Sheff

Similar titles

Flight
Citation
Hum Tum
Stray Bullets
Burnt
Along With the Gods: The Last 49 Days
The Rise of the Krays
Nymphomaniac: Vol. I
Carnage
Just Before I Go
Hotel Desire
Fire with Fire