Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Becoming

Becoming

Your story is your power.May. 06, 2020USA89 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ish-zonja e parë Mishel Obama në një dokumentar intim për jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët gjatë turneut të saj të librit në 2019 për ‘Becoming’.

Becoming
Becoming
Becoming
Original title Becoming
IMDb Rating 6.8 5,369 votes
TMDb Rating 7.7 101 votes

Similar titles

Icarus
The Game Changers
The Class of ’92
What the #$*! Do We (K)now!?
I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland
Dear Albania
Ronaldo
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates
Rise of the Superheroes
Wild Arabia
Bears
Make Us Dream