Video Sources 273 Views

  • Shiko ne Albavidfcom
Becoming Zlatan

Becoming Zlatan

Feb. 17, 2016Sweden99 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dokumentari i fillimit dhe kulmit të karrierës së lojtarit të famshëm të futbollit Zlatan Ibrahimoviç.

Becoming Zlatan
Becoming Zlatan
Original title Den unge Zlatan
IMDb Rating 6.6 2,116 votes
TMDb Rating 6.2 35 votes

Similar titles

Cartel Land
Zero Days
For Sama
To the Arctic
Inside Job
Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates
Messi
Conor McGregor: Notorious
Free Solo 2018
Make Us Dream
Mountain
Take the Ball, Pass the Ball