Video Sources 78 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Befikre

Befikre

Those Who Dare To LoveDec. 09, 2016India132 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Ajo që fillon si një natë qëndrimi të çmendur përfundon në një lidhje. Por Dharam dhe Shajra largohen po aq shpejtë nga dashuria. Ku do ti çojë jeta tani?

 

Befikre
Befikre
Befikre
Befikre
Original title बेफिक्रे
IMDb Rating 4 7,377 votes
TMDb Rating 5.2 41 votes

Director

Cast

Similar titles

The Change-Up
Butterfly Caught
Dear White People
El Angel
Meet the Parents
Through Black Spruce
My Blueberry Nights
A Very Murray Christmas
Yummy
Little Spirou aka Le petit Spirou
Cats & Dogs 3: Paws Unite
Capone