Video Sources 657 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbvid.com
Behind Enemy Lines

Behind Enemy Lines

His only weapon is his will to survive.Nov. 17, 2001USA106 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një marins është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. Ndërkohë oficeri komandues i tij shkon kundër urdhrave në një përpjekje për ta shpëtuar atë.

Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Behind Enemy Lines
Original title Behind Enemy Lines
IMDb Rating 6.4 90,859 votes
TMDb Rating 6

Director

John Moore
Director

Cast

Owen Wilson isLt. Chris Burnett
Lt. Chris Burnett
Gene Hackman isAdmiral Leslie McMahon Reigart
Admiral Leslie McMahon Reigart
Gabriel Macht isStackhouse
Stackhouse
David Keith isMaster Chief Tom O'Malley
Master Chief Tom O'Malley
Olek Krupa isMiroslav Lokar
Miroslav Lokar
Joaquim de Almeida isAdmiral Piquet
Admiral Piquet
Eyal Podell isPetty Officer Kennedy
Petty Officer Kennedy

Similar titles

Pardes
All the Money in the World
Furious 7
Backtrace
The Siege of Jadotville
The Life of David Gale
The Kindness of Strangers
City of Men
Agneepath
Fathers and Daughters
Predator 2
Cashback