Video Sources 52 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Sep. 30, 2018Canada98 Min.TV-14
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, kjo është historia se si një vajzë e e duroi dhunën dhe vuajtje të paimagjinueshme për të mbijetuar dhe bëri gjithçka që të tregonte të vërtetën dhe gjente drejtësinë.

 

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
Original title Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
IMDb Rating 7.2 8,310 votes
TMDb Rating 8.3 202 votes

Director

Jim Donovan
Director

Cast

Katie Douglas isLisa McVey
Lisa McVey
David James Elliott isSgt. Larry Pinkerton
Sgt. Larry Pinkerton
Rossif Sutherland isBobby Joe Long
Bobby Joe Long
Chris Owens isDet. Wolf
Det. Wolf
Leo Petrus isPortly Man
Portly Man
Kim Horsman isDiane Martin
Diane Martin

Similar titles

Summer of 84
Che: Part One
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Water and Fire
My Beloved Bodyguard
John Q
Chasing Bullitt
We Are Your Friends
Dear Zindagi
The Extraordinary Journey of the Fakir
Intruders
Cadaver