Video Sources 136 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Belle and Sebastian: The Adventure Continues

Belle and Sebastian: The Adventure Continues

Dec. 08, 2015France97 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Shtator, 1945. Sebastiani pret me padurim kthimin e shoqes së tij Anxhelina, të cilën nuk e ka parë për dy vite. Kur aeroplani i saj raportohet të jetë përplasur në male, Sebastiani është i bindur që Anxhelina është akoma gjallë. Bashkë me qenin e tij besnik Bela, Sebastiani merr përsipër aventurën më të rezikshme të jetës së tij.

Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Original title Belle et Sébastien, l'aventure continue
IMDb Rating 6.6 1,085 votes
TMDb Rating 6.9 228 votes

Similar titles

Lions for Lambs
Lost in the Pacific
Killer Elite
Mrs. Doubtfire
Storm Boy
Borëbardha dhe shtatë xhuxhat
In Gold We Trust
Aladini dhe Mbreti i Hajdutëve
Jamesy Boy
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant
Dr. Dolittle 3
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan