Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Belly

Belly

Money, power, respect... but who's got your back?Nov. 04, 1998Jamaica96 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Tomi Braun dhe shoku i tij, Sinsir, janë gangsterë që sigurojnë jetesën duke trafikuar drogë dhe duke organizuar grabitje të armatosura. Por, me kalimin e kohës zbulojnë se përparësitë e tyre ndryshojnë dhe secili duhet të vazhdojë rrugën e vet.

 

Belly
Belly
Original title Belly
IMDb Rating 6.3 9,709 votes
TMDb Rating 6 94 votes

Director

Cast

Similar titles

Hyena
The Albanian
Badmaash Company
Stop-Loss
Godsend
The Daughters of Fire
The Wolfman
Balloon
Adopt a Highway
Divine Love
Pieces of a Woman
Fight Club