Video Sources 117 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
Below Zero

Below Zero

Escape is not the exit.Jan. 29, 2021Spain106 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ç’mos që të zbuloj të vërtetën, duke treguar që jo gjithçka është bardhë e zi, por që shpesh rregullat thyhen në emër të dashurisë.

 

Below Zero
Below Zero
Original title Bajocero
IMDb Rating 6.2 11,690 votes
TMDb Rating 6.4 384 votes

Similar titles

A Simple Favor
Julia
My Hero Academia: Heroes Rising
The Matrix
Lazarat
Diablo. Race for Everything
The Pirates
Transsiberian
Cyborg Soldier
Tailgate
Gunday
The Rise of the Krays