Video Sources 52 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Beneath a Sea of Lights

Beneath a Sea of Lights

All Good Thieves Are DreamersDec. 01, 2020United Arab Emirates97 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një emigrant mundohet të mbijetojë në një vend të ri, pa ndihmën e askujt për t’i paguar mamasë së sëmurë faturat e spitalit. Por vështirësitë e ndryshme me të cilat përballet dhe njerëzit të cilët takon e vendosin përballë aventurave të pamenduara.

 

Original title Beneath a Sea of Lights
IMDb Rating 5.5 178 votes
TMDb Rating 5.3 3 votes

Director

Neel Kumar
Director

Cast

Similar titles

Artificial Paradises
Air Strike
Vox Lux
Veer-Zaara
Just Say Goodbye
Unit 7
Fifty Shades of Grey
Attila
Prevenge
The Homesman
English Vinglish
Hugo