Video Sources 679 Views

  • Shikoevoload.io
Bereavement

Bereavement

There are some evils...so unspeakable...they will scar you forever.Jul. 16, 2010USA103 Min.R
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

Historia e tmerrshme e 6 vjeçarit Martin Bristol, i rrëmbyer duke luajtur në oborrin e shtëpisë së tij dhe i detyruar për të dëshmuar krimet brutale të një të çmenduri.

Bereavement
Bereavement
Bereavement
Bereavement
Bereavement
Bereavement
Original title Bereavement
IMDb Rating 5.1 5,724 votes
TMDb Rating 5.2

Director

Stevan Mena
Director

Cast

Similar titles

Twelve Monkeys
Cold Prey
Sacrifice 2011
Enter the Dragon
Maze
12 Hour Shift
Saw IV
The Wolf of Wall Street
The Odds
7 Splinters in Time
The Bye Bye Man
Ocean’s Eight