Video Sources 12 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Berlin, Berlin

Berlin, Berlin

May. 08, 2020Germany80 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Jeta e Lolës në Berlin është po aq e ndërlikuarar sa gjithmonë. Pasi historia me Svenin, kushëririn e saj të dytë, mbaroi, ajo u lidh me shokun e saj të ngushtë, Hartin dhe tani janë gati të martohen. Por Sveni ka një tjetër plan.

 

Berlin, Berlin
Berlin, Berlin
Berlin, Berlin
Original title Berlin, Berlin
IMDb Rating 3.6 354 votes
TMDb Rating 5.8 27 votes

Similar titles

Outlaw King
Hubie Halloween
Kites
Red Letter Day
Duck Duck Goose
My Summer of Love
Pokémon the Movie: I Choose You!
Ali G Indahouse
Lost in Translation
A Gentleman
First Reformed
The Wave