Video Sources 153 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Better Days

Better Days

Oct. 25, 2019China135 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një gjimnaziste, që vuan bullizmin e bashkëmoshatarëve dhe një djalosh, që merret me punë të pista, akuzohen për vrasjen e një adoleshenteje. Çfarë historie i lidh bashkë, një studente të mirë dhe kriminel të vogël?

Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Better Days
Original title 少年的你
IMDb Rating 7.5 1,737 votes
TMDb Rating 8.5 19 votes

Director

Derek Tsang
Director

Cast

Zhou Dongyu isChen Nian
Chen Nian
Jackson Yee isXiao Bei
Xiao Bei
Huang Jue isLao Yang
Lao Yang
Yin Fang isZheng Yi
Zheng Yi
Wu Yue isZhou Lei
Zhou Lei
Zhou Ye isWei Lai
Wei Lai
Zhang Yao isLi Xiang
Li Xiang
Zhang Yifan isHu Xiaodie
Hu Xiaodie

Similar titles

White Girl
West of Her
The Handmaiden
Hostiles
Malaal
Dark Crimes
Garden State
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
The Curious Case of Benjamin Button
One Chance
Life of Pi
Our Friend