Video Sources 567 Views

  • Shikoevoload.io
Big Bear

Big Bear

What happens in Big Bear, stays in Big Bear.Sep. 22, 2017USA87 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

I lënë nga e fejuara e tij, Xhoi vazhdon pa dëshirë me festën e tij të beqarisë dhe udhëton për në një shtëpi në pyll me tre shokë. Gjërat marrin një kthesë për keq kur ai zbulon se shokët e tij kanë të lidhur në bodrum njeriun përgjegjës për prishjen e lidhjes së tij.

Big Bear
Big Bear
Original title Big Bear
IMDb Rating 4.9 208 votes
TMDb Rating 5.5 2 votes

Similar titles

Bad Grandpa
Love. Wedding. Repeat
Macet Aristokrate
Amélie
All About My Mother
Ca$h
Expelled
Gringo 2018
Love at Second Sight aka Mon inconnue
Le Chef
Fifty Shades of Black
Feast