Video Sources 660 Views

  • Shikovidto.me
Big Match

Big Match

Nov. 26, 2014South Korea112 Min.N/A
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Çoi Ik-Ho është një yll i talentuar artesh marciale plot humror. Por një ditë ai dënohet për vrasje. Ejs është një planifikues lojërash i shtresës së lartë koreane. Ai është një personazh i keq i cili e kthen qytetin në fushën e tij të lojës nëpërmjet teknologjisë. Ejs dhe Çoi bëhen kundërshtarë kur Çoi merr pjesë në lojë për të shpëtuar vëllain e tij…

Big Match
Big Match
Original title 빅매치
IMDb Rating 6.2 245 votes
TMDb Rating 7 4 votes

Director

Ho Choi
Director

Cast

Lee Jung-jae isChoi Ik-Ho
Choi Ik-Ho
BoA isSoo-Kyung
Soo-Kyung
Lee Sung-min isYoung-Ho
Young-Ho
Ra Mi-ran isYoung-Ho'
Young-Ho'
Kim Eui-sung isDetective Do
Detective Do
Doo-Sik Park isDetective Nam
Detective Nam
Choi Woo-shik isHacker Goo-Roo
Hacker Goo-Roo
Son Ho-jun isJae-Yeol
Jae-Yeol

Similar titles

Spirit Hamshori
The Pacifier
The Watchman
Fireball
Black Angel
Paul Blart: Mall Cop
Black and Blue
Lukas-The Bouncer
The Lodge
Bad Santa 2
The Possession Experiment
The Taking of Pelham 1 2 3