Video Sources 17 Views

  • Shikoevoload.io
Bigfoot Family

Bigfoot Family

Jul. 23, 2020Belgium97 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie të naftës në Alaskë, por kur ai zhduk djalin, nënën, një rakun dhe një ari drejtohen në Veri për ta shpëtuar atë.

 

Bigfoot Family
Original title Bigfoot Family
IMDb Rating 6.1 255 votes
TMDb Rating 4.8 12 votes

Director

Ben Stassen
Director

Cast

Kylian Trouillard isAdam (voice)
Adam (voice)
Alexis Victor isBigfoot (voice)
Bigfoot (voice)
Marie Chevalot isShelly (voice)
Shelly (voice)
Frédéric Souterelle isWilbur (voice)
Wilbur (voice)
Sébastien Desjours isTrapper (voice)
Trapper (voice)
Pierre Tessier isConnor Mandrake (voice)
Connor Mandrake (voice)
Xavier Fagnon isArlo (voice)
Arlo (voice)
Clara Quilichini isEmma (voice)
Emma (voice)

Similar titles

The Admiral: Roaring Currents
Assassin’s Creed
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
Raavan
Along With the Gods: The Last 49 Days
The Time Machine
I Lost My Body
Savage
2012: Ice Age
To Your Last Death
Missionary Man
G-Force