Video Sources 347 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Bigger

Bigger

Oct. 13, 2018USA107 Min.No Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia inspiruese e gjyshërve të fitnesit siç ne i njohim, Xho dhe Ben Uider. Duke u përballur me paragjykimin fetar dhe varfërinë ekstreme, vëllezërit tejkalojnë çdo parashikim duke ndërtuar një perandori dhe duke inspiruar brezat e ardhshëm…

Bigger
Bigger
Bigger
Bigger
Bigger
Bigger
Original title Bigger
IMDb Rating 7.5 581 votes
TMDb Rating 5.7 4 votes

Director

George Gallo
Director

Cast

Tyler Hoechlin isJoe Weider
Joe Weider
Aneurin Barnard isBen Weider
Ben Weider
Colton Haynes isJack Lalanne
Jack Lalanne
Julianne Hough isBetty Weider
Betty Weider
DJ Qualls isMichael Steere
Michael Steere
Victoria Justice isKathy Weider
Kathy Weider
Kevin Durand isBill Hauk
Bill Hauk
Steve Guttenberg isLouis Weider
Louis Weider
Max Martini isJerry George
Jerry George
Robert Forster isJoe Weider (2008)
Joe Weider (2008)

Similar titles

Anonymous
Dragon
Trainspotting
Ae Dil Hai Mushkil
Fury
Beast
The Perks of Being a Wallflower
DISTANCE
Nje histori e gjate
Sweet Dreams
The 12th Man
Jab Harry Met Sejal