Video Sources 89 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

The future awaitsAug. 27, 2020USA92 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vizitore nga e ardhmja u thotë miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoninë në univers. Kjo, i bën dy shokët, bashkë me familjet e tyre, të nisin kërkimin për ta zbuluar këtë mister.

Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music
Original title Bill & Ted Face the Music
IMDb Rating 6.8 3,166 votes
TMDb Rating 6.6 56 votes

Director

Dean Parisot
Director

Cast

Keanu Reeves isTed Logan
Ted Logan
Alex Winter isBill S. Preston
Bill S. Preston
Samara Weaving isThea Preston
Thea Preston
Anthony Carrigan isDennis Caleb McCoy
Dennis Caleb McCoy
Erinn Hayes isElizabeth
Elizabeth
Hal Landon Jr. isCaptain Logan
Captain Logan

Similar titles

Furious
Naked
Max Cloud
Batman and Harley Quinn
Herkuli dhe Ksena-Beteja për malin Olimp
Mission: Impossible – Fallout
Step Brothers
Aladdin
Alpha
Elizabeth Harvest
Newton
The Terminal