Video Sources 580 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikodfmagazine.co.uk
Bird People

Bird People

Jun. 04, 2014France128 Min.UNRATED
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. Shumë shpejt, fati bashkon rrugën e tij me atë të një shërbyeseje franceze.

Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Bird People
Original title Bird People
IMDb Rating 6.1 2,518 votes
TMDb Rating 5.3

Director

Cast

Similar titles

A Dog’s Way Home
127 Hours
Inherent Vice
A Star Is Born
Wasp Network
A Silent Voice
The Ardor
Singin’ in the Rain
The Whistlers
Hachi: A Dog’s Tale
Daawat-e-Ishq
The Man with the Magic Box